Podprsenky

757 položek

Krásná a luxusní podprsenka je základem šatníku každé ženy. Jelikož se jedná o druh oblečení, který nosíte v bezprostřední blízkosti pokožky po celý den, tak byste si měli dopřát kvalitní podprsenku se střihem a velikostí, jenž Vám bude perfektně sedět. Francouzské značky spodního prádla Chantelle, Passionata, AubadeLise Charmel a další se vyznačují tím, že dokáží velikostí, barvou i střihem uspokojit každou ženu a zajistit jí pohodlí po celý den.

Jeden typ podprsenky Vám doma zdaleka nestačí, protože pro každou příležitost se hodí jiný druh. Pro každodenní nošení jsou velice oblíbené hladké podprsenky případně s jemným krajkovým zdobením v čemž vynikají podprsenky Chantelle a podprsenky Passionata. U hladkého spodního prádla se v poslední době událo mnoho nového především v oblasti materiálů. Posledním trendem jsou podprsenky memory, které využívají u košíčků paměťovou pěnu, ta se vlivem tepla Vašeho těla krásně vytvaruje podle Vašich potřeb a zajistí Vám tak maximální pohodlí. V teplých dnech zase každá žena uvítá podprsenku spacer, která dokáže odvádět teplo a vlhkost od těla. Ještě více si o trendech u hladkého spodního prádla můžete přečíst v našem článku: Hladké spodní prádlo do každého šatníku

V poslední době, ale mnoho žen volí nejen pro zvýraznění své krásy krajkové podprsenky s bohatým zdobením a nádherně propracovaným designem. Luxusní podprsenky v bohatém krajkovém designu naleznete především u podprsenek Aubade a podprsenek Lise Charmel. Vzhledem k náročnosti u výroby a nutnosti použití jemných pohodlných krajek jsou tyto podprsenky dražší, ale rozhodně by si měla každá žena minimálně jednu takovou dopřát. Přečtěte si článek o krajkovém spodním prádle a propadněte kouzlu krajek.

Samostatnou skupinou jsou podprsenky push up, které jsou vyráběny v krajkovém i hladkém provedení. Tento typ podprsenek dokáže krásně zformovat, pozvednout dekolt a v neposlední řadě také leckdy i zvednout sebevědomí. V naší nabídce naleznete kvalitní push up podprsenky od renomovaných francouzských značek s jemným polštářkem, který Vám na prso nebude tlačit, a i při dlouhém nošení Vám zajistí maximální pohodlí. Přečtěte si článek o push up podprsenkách zde: Proč je push up podprsenka, tak oblíbená.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na módní a speciální podprsenky. Trendem poslední doby jsou podprsenky bralette známé také pod pojmem braletky tedy trojúhelníkové nevyztužené podprsenky s bohatým krajkovým zdobením. Poznejte kouzlo podprsenek bralette a zařaďte je do svého šatníku. Naopak mezi speciální podprsenky řadíme podprsenky bez kosticepodprsenky bez ramínek nebo podprsenky sportovní.

Nejdůležitější je ovšem u podprsenek správný výběr velikosti a střihu. Pokud máte čas, tak určitě navštivte některou z našich prodejen a nechte si od našeho vyškoleného personálu doporučit velikost, která Vám bude perfektně sedět. Pokud jste zvyklá nakupovat na internetu a do prodejny se nedostanete, tak jsme vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem s prodejem spodního prádla připravili doporučení, jak poznat, že Vám podprsenka perfektně sedí. Přečtěte si je zde: Správná velikost podprsenky – Jak určit, že mi podprsenka sedí.

Vyberte si svůj styl: push-up, hladká, krajková, bez ramínek, sportovní, kojící, podprsenka spacerpodprsenka memorypodprsenka bez kostic

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info