Objevte kouzlo podprsenek bralette

Počet shlédnutí: 3827

Podprsenky mají dlouholetou historii a v každé dekádě se vyrábějí nové střihy, které si získají velkou oblibu. V poslední době převládaly podprsenky push up, hladké vyztužené podprsenky a zapomenout samozřejmě nesmíme na revoluci v materiálech, která dala vzniknout podprsenkám memory a spacer.

Objevte kouzlo podprsenek bralette

Bralette – nejmodernější střih poslední doby

Nejmodernějším střihem podprsenky je pro sezóny jaro/léto a podzim/zima 2017 střih s názvem bralette. Toto zpracování vzniklo v kolébce spodního prádla ve Francii a velice rychle si získalo velkou oblibu. Jak podprsenku bralette vlastně poznáte? Jedná se o podprsenku s krajkovým pokračováním a nejčastěji je zpracována v trojúhelníkovým střihu a bez kostic. Rádi Vám tento střih představíme na všech našich prodejnách nebo se podprsenky bralette podívejte zde.

Nebojte se zařadit do svého outfitu

Mnoho z Vás se bojí bohatého krajkového zdobení a rýsování krajky pod svrchní vrstvou oblečení. Právě podprsenka bralette vybízí k tomu, aby se z krajkového zdobení udělala přednost. Zařazení do outfitu je jednoduché. Oblékněte si poloprůhlednou blůzu, košili nebo třičko a dejte vyniknout své podprsence. Právě tím podtrhnete a zároveň ozvláštníte svůj outfit.

Pohodlí a krása nade vše

Výhodou podprsenky bralette je nesmírné pohodlí, které se snoubí s krásným zdobným designem. Podprsenka je nevyztužená a většinou v provedení bez kostic. Značení velikostí je americké S, M nebo L případně evropské, což usnadní výběr velikosti. Podprsenka Vám bude perfektně sedět a zajistí celodenní pohodlí.

Potrhněte svou ženskost, vyberte si do svého šatníku podprsenku bralette a objevte její kouzlo.

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info