Jak vybrat tu pravou sportovní podprsenku

Počet shlédnutí: 440

Jak vybrat tu pravou sportovní podprsenku Zdravý životní styl v sobě snoubí dostatek spánku, kvalitní stravu, a především dostatek pohybu. Ten je pro mnoho z nás nutností, ale také radostí a odpočinkem. Každá žena chce při sportu vypadat dobře a zároveň se cítit pohodlně. To dokáže zajistit sportovní podprsenka, která musí být nedílnou součástí Vašeho šatníku.

Čtěte více... Komentáře: 0

Jak prát spodní prádlo a pečovat o něj

Počet shlédnutí: 2816

Jak prát spodní prádlo a pečovat o něj Spodní prádlo to je radost, ale také starost. Nosíme ho v bezprostřední blízkosti naší pokožky, a proto je nutné ho často prát. Mnoho z Vás se nás ptá, jakým způsobem spodní prádlo vyprat, aby Vám co nejdéle vydrželo. Připravili jsme pro Vás proto několik rad, jak o spodní prádlo pečovat.

Čtěte více... Komentáře: 0

Objevte kouzlo podprsenek bralette

Počet shlédnutí: 2920

Objevte kouzlo podprsenek bralette Podprsenky mají dlouholetou historii a v každé dekádě se vyrábějí nové střihy, které si získají velkou oblibu. V poslední době převládaly podprsenky push up, hladké vyztužené podprsenky a zapomenout samozřejmě nesmíme na revoluci v materiálech, která dala vzniknout podprsenkám memory a spacer.

Čtěte více... Komentáře: 0

Kalhotky a jak s jejich pomocí vylepšit postavu

Počet shlédnutí: 631

Kalhotky a jak s jejich pomocí vylepšit postavu Kalhotky Vám dokáží zpříjemnit nebo naopak zkazit celý den. Nabídka kalhotek je velmi široká a mnoho z Vás, již udělalo při výběru nejednu chybu. Rádi bychom Vám v našem článku představili základní střihy kalhotek a pomohli Vám s tím správným typem pro Vaši postavu.

Čtěte více... Komentáře: 0

Chantelle spodní prádlo pro každou příležitost

Počet shlédnutí: 2543

Chantelle spodní prádlo pro každou příležitost Kvalita, tradice, důraz na detail, elegance a pohodlí, to je jen několik slov vystihujících podstatu francouzského spodního prádla Chantelle. Proslulá módní značka zdokonaluje své výrobky již od roku 1876. Více než 140 let zkušeností se zrcadlí v každém z kousků luxusního prádla, které je perlou v šatníku nejedné dámy.

Čtěte více... Komentáře: 0

Passionata - spodní prádlo pro moderní ženy

Počet shlédnutí: 402

Passionata - spodní prádlo pro moderní ženy Značka Passionata patří do stejné společnosti jako výrobce tradičního francouzského prádla, firma Chantelle. Čerpá tak z více než staletých zkušeností své starší sestřičky, a zároveň se zaměřuje na výrobu kalhotek a podprsenek pro ženy, které si užívají každý den naplno.

Čtěte více... Komentáře: 0

Aubade – okouzlující spodní prádlo

Počet shlédnutí: 482

Aubade – okouzlující spodní prádlo Francouzská módní značka Aubade se řadí mezi celosvětově známé výrobce luxusního spodního prádla. A není se také čemu divit, již od 50. let 20. století vyrábí okouzlující kalhotky, podprsenky a doplňky, ale také udává směr celému odvětví návrhářství spodního prádla.

Čtěte více... Komentáře: 0

Hladké spodní prádlo do každého šatníku

Počet shlédnutí: 8341

Hladké spodní prádlo do každého šatníku Hladké podprsenky jsou nejoblíbenějším typem, který by měla mít každá žena ve svém šatníku. No řekněte, srdce Vám velí sáhnout po krásně zdobené krajkové podprsence, ale praktičnost u Vás většinou zvítězí. Má to tak většina žen a rozhodně nedělají chybu, jelikož na každodenní nošení je hladká podprsenka velice dobrou volbou.

Čtěte více... Komentáře: 0

Jaká barva spodního prádla je u žen nejoblíbenější?

Počet shlédnutí: 553

Jaká barva spodního prádla je u žen nejoblíbenější? Výběr barvy spodního prádla je jednou z nejdůležitějších vlastností podle, kterých se ženy rozhodují jestli se ten či onen kousek objeví u nich v šatníku. Barvy v sobě skrývají určitou symboliku a proto se podíváme na to jaká barva je vlastně u žen nejoblíbenější...

Čtěte více... Komentáře: 0

Blíží se Vánoce překvapte svou drahou polovičku nádherným spodním prádlem

Počet shlédnutí: 1300

Blíží se Vánoce překvapte svou drahou polovičku nádherným spodním prádlem Období shánění Vánočních dárků je tu a s ním i čas, kdy si nejeden muž bude lámat hlavu s tím, jak překvapit svou drahou polovičku perfektně padnoucím kouskem spodního prádla. Naštěstí tu máme pro pány hned několik osvědčených tipů, které jim splnění úkolu usnadní!

Čtěte více... Komentáře: 0

  • 1
  • 2
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení