Plavky v zimě? Samozřejmě máme!

Počet shlédnutí: 171

Plavky v zimě? Samozřejmě máme! Zimu trávíte nejraději za kamny a s tmavými, mrazivými a deštivými dny vás smiřuje jedině vyhlídka na pár dnů či týdnů strávených v teplých krajinách. Prima, letenku, žabky i sluneční brýle už máte sbalené. Ale ouha, plavky vám chybí! Zjišťujete, že pro samé bundy, roláky a čepice není ve většině kamenných obchodů na letní oblečení místo. Co teď?

Čtěte více... Komentáře: 0

Vanity Fair a Lou exkluzivně v Oxalis dessous

Počet shlédnutí: 477

Vanity Fair a Lou exkluzivně v  Oxalis dessous Francouzské značky spodního prádla jsou po celém světě proslulé a v našich prodejnách mají, již po dvě desetiletí pevné místo. Nově přivádíme do České republiky a na Slovensko značky Vanity Fair a Lou, které mají necelých 100 let tradici s výrobou spodního prádla.

Čtěte více... Komentáře: 0

Jak vybrat tu pravou sportovní podprsenku

Počet shlédnutí: 576

Jak vybrat tu pravou sportovní podprsenku Zdravý životní styl v sobě snoubí dostatek spánku, kvalitní stravu, a především dostatek pohybu. Ten je pro mnoho z nás nutností, ale také radostí a odpočinkem. Každá žena chce při sportu vypadat dobře a zároveň se cítit pohodlně. To dokáže zajistit sportovní podprsenka, která musí být nedílnou součástí Vašeho šatníku.

Čtěte více... Komentáře: 0

Jak prát spodní prádlo a pečovat o něj

Počet shlédnutí: 2975

Jak prát spodní prádlo a pečovat o něj Spodní prádlo to je radost, ale také starost. Nosíme ho v bezprostřední blízkosti naší pokožky, a proto je nutné ho často prát. Mnoho z Vás se nás ptá, jakým způsobem spodní prádlo vyprat, aby Vám co nejdéle vydrželo. Připravili jsme pro Vás proto několik rad, jak o spodní prádlo pečovat.

Čtěte více... Komentáře: 0

Objevte kouzlo podprsenek bralette

Počet shlédnutí: 2974

Objevte kouzlo podprsenek bralette Podprsenky mají dlouholetou historii a v každé dekádě se vyrábějí nové střihy, které si získají velkou oblibu. V poslední době převládaly podprsenky push up, hladké vyztužené podprsenky a zapomenout samozřejmě nesmíme na revoluci v materiálech, která dala vzniknout podprsenkám memory a spacer.

Čtěte více... Komentáře: 0

Kalhotky a jak s jejich pomocí vylepšit postavu

Počet shlédnutí: 662

Kalhotky a jak s jejich pomocí vylepšit postavu Kalhotky Vám dokáží zpříjemnit nebo naopak zkazit celý den. Nabídka kalhotek je velmi široká a mnoho z Vás, již udělalo při výběru nejednu chybu. Rádi bychom Vám v našem článku představili základní střihy kalhotek a pomohli Vám s tím správným typem pro Vaši postavu.

Čtěte více... Komentáře: 0

Chantelle spodní prádlo pro každou příležitost

Počet shlédnutí: 2582

Chantelle spodní prádlo pro každou příležitost Kvalita, tradice, důraz na detail, elegance a pohodlí, to je jen několik slov vystihujících podstatu francouzského spodního prádla Chantelle. Proslulá módní značka zdokonaluje své výrobky již od roku 1876. Více než 140 let zkušeností se zrcadlí v každém z kousků luxusního prádla, které je perlou v šatníku nejedné dámy.

Čtěte více... Komentáře: 0

Passionata - spodní prádlo pro moderní ženy

Počet shlédnutí: 434

Passionata - spodní prádlo pro moderní ženy Značka Passionata patří do stejné společnosti jako výrobce tradičního francouzského prádla, firma Chantelle. Čerpá tak z více než staletých zkušeností své starší sestřičky, a zároveň se zaměřuje na výrobu kalhotek a podprsenek pro ženy, které si užívají každý den naplno.

Čtěte více... Komentáře: 0

Aubade – okouzlující spodní prádlo

Počet shlédnutí: 524

Aubade – okouzlující spodní prádlo Francouzská módní značka Aubade se řadí mezi celosvětově známé výrobce luxusního spodního prádla. A není se také čemu divit, již od 50. let 20. století vyrábí okouzlující kalhotky, podprsenky a doplňky, ale také udává směr celému odvětví návrhářství spodního prádla.

Čtěte více... Komentáře: 0

Hladké spodní prádlo do každého šatníku

Počet shlédnutí: 8381

Hladké spodní prádlo do každého šatníku Hladké podprsenky jsou nejoblíbenějším typem, který by měla mít každá žena ve svém šatníku. No řekněte, srdce Vám velí sáhnout po krásně zdobené krajkové podprsence, ale praktičnost u Vás většinou zvítězí. Má to tak většina žen a rozhodně nedělají chybu, jelikož na každodenní nošení je hladká podprsenka velice dobrou volbou.

Čtěte více... Komentáře: 0

  • 1
  • 2
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Vice info

Přihlášení