Krajkové spodní prádlo pro celý den

Počet shlédnutí: 1568

Což o to, líbí se vám, a ještě víc vašemu partnerovi. Jenže obléct si krajkové kalhotky a podprsenku do práce, na brunch s přáteli nebo na procházku se psem, zkrátka trávit v krajkách celé dny? Už jste to přece vyzkoušely: čím krásnější a zdobenější, tím nepohodlnější (vážně, ta krajka protivně škrábala a navíc nepřiléhala). Proč byste se měly bezdůvodně trápit, když je tu vaše staré pohodlné prádlo, které se hodí do kanceláře i na výstup na Matterhorn?

Krajkové spodní prádlo pro celý den

Je pravda, že ženy se nošení se krajkového prádla často bojí kvůli možnému nepohodlí. Věřte však, že obavy nejsou na místě. Jde o pouhý mýtus, bohužel stále živený prodejem nedostatečně propracovaných produktů ušitých z nekvalitního materiálu.

Klenot z Francie

Je třeba vybírat na správném místě: zejména výrobci francouzského prádla, jež má tu nejlepší pověst, používají ze zásady jen ty nejlepší látky a nejjemnější krajky.

Víte, že krajka se jako speciální okrasný prvek poprvé prosadila v šatníku již v 16. století, a poté od 17. století zkrášlovala nejčastěji košile, jež plnily účel spodního prádla? A jak vidno, sféru intimního oblečení už neopustila. Skutečným majstrštykem je takzvaná krajka z Calais, která se vyrábí na severu Francie již od roku 1891, a to na stejných strojích jako kdysi. Říká se jí také krajka Leavers – podle Angličana Johna Leaverse, jenž paličkovací stroj na její výrobu vynalezl. Vyzkoušejte si krajkové prádlo od Lise Charmel nebo Aubade a samy poznáte hebkost a jemnost krajky z Calais.

I neviditelné může být sexy

Existuje více důvodů, proč nosit krajkové podprsenky a kalhotky. Je sexy a muži ho milují, to je bez debaty. Vedle štíhlých žen, jejichž siluetu zdůrazní, si ho mohou dovolit i baculky, u nichž krajka dovedně skryje jejich pár kil navíc. A co se týče neviditelnosti pod oblečením, zcela se vyrovná hladkému spodnímu prádlu, po kterém ženy obvykle sahají, chtějí-li si natáhnout přiléhavou sukni nebo šaty.

Nevěříte? Podívejte se na prádlo značek Chantelle a Passionata, jež perfektně propojují hladký košíček podprsenky s jemným krajkovým zdobením. A jsme zpátky u pohodlí...

Podprsenka nebo tričko?

Mimochodem, už máte doma podprsenku s krajkovými zády? Pokud ano, jistě jste už zjistily, že díky zapínání, které je obvykle vpředu, netlačí na zádech a nosí se příjemněji než tradiční podprsenka. Navíc není vidět pod vykrojeným trikem.

A když už jsme u módních trendů, krásná a sexy v krajce už nemusíte být jen pro sebe a pro svého vyvoleného. Krajkové spodní prádlo dokáže skvěle doplnit také váš celkový outfit. A nejde jen o záměrně spadlý rukáv trička, pod nímž svůdně vykukuje ramínko luxusní podprsenky. Pořídíte-li si dokonale padnoucí podprsenku bralette, můžete ji nosit jako plnohodnotný top.

Krajkové prádlo si očividně zaslouží nejen přívlastky „ženské" a „sexy", ale také „příjemné na tělo" a „komfortní". Co víc si od prádla můžete přát?

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info