Stahovací prádlo dodá ladné křivky i sebevědomí

Počet shlédnutí: 1112

Možná vás příroda neobdařila dokonale souměrnou postavou, možná máte nějaké to kilo navíc. To ale vůbec neznamená, že by ty přiléhavé šaty, které jste si pořídila na ples či jinou slavnostní událost, měly zůstat viset ve skříni. Jistě, jsou z lehkého, splývavého a pružného materiálu, který neomaleně upozorňuje na kdejaký přebytečný fald či ďolíček na těle své nositelky. Máme však pro vás zdatného pomocníka, který umí vybrané tělesné partie šikovně obemknout a pevným stiskem jim propůjčit správné proporce.

Stahovací prádlo dodá ladné křivky i sebevědomí

Řeč je o takzvaném stahovacím prádle. Není to zrovna elegantní pojmenování, ale věřte, že stahovací kalhotky, spodničky, kombiné i body umí odvádět skvělou práci při tvarování postavy. Což oceníte během plesové sezóny i kdykoliv jindy, kdy se rozhodnete vzít na sebe přiléhavý kousek oblečení.

Nikdo vás tak příjemně neobejme

Konkrétní kousky prádla vybírejte vždy podle toho, které partie chcete zpevnit:

  • stahovací kalhotky s krátkými nohavičkami slouží k vytvarování břicha, chcete-li zeštíhlit i stehna a zároveň víte, že se vám jejich vnitřní strany v teple nepříjemně odírají, sáhněte po kalhotkách s delšími nohavičkami,
  • spodnička se vám bude hodit v případě, že dáváte přednost sukním a potřebujete vyladit postavu v oblasti stehen,
  • kombiné krásně dokáže vytvarovat partie v oblasti břicha a zadečku. Navíc dokáže pěkně "uhladit" postavu a tím krásně vytvarovat i Vaší vrchní vrstvu,
  • body se postará o krásnou siluetu (a speciálně bříško). Perfektně sedí na těle a dovoluje připnout vlastní podprsenku.

Aby mohlo stahovací prádlo plnit svou funkci, musí být elastické a pevné současně. Je tedy třeba vybrat správný materiál. Vyhněte se extrémům – příliš pevná látka může být vnímaná na dotyk jako nepříjemná, příliš měkká se zase snadno zničí a hlavně nebude držet tvar. Kvalitní stahovací spodní prádlo poznáte podle toho, že je vyrobeno z jemného, elastického a zároveň prodyšného materiálu, příjemného na dotyk. Přesně takové výrobky nabízí například španělská značka Janira.

Velikost? Jako vaše druhá kůže!

Klíčová je správná velikost. Zapomeňte na rčení, že pro krásu je třeba trpět. Stahovací spodní prádlo vás má podpořit, dodat pěkné kontury a sebedůvěru, ne vás týrat. Nehledě na to, že neúměrně malá velikost nechá vaše faldy nehezky přetékat. Když si naopak vyberete příliš velký model, možná se v něm budete cítit báječně, ale o tvarování postavy nemůže být řeči. Doporučujeme tedy vybrat stahovací prádlo o dvě čísla menší, než je vaše běžná velikost, na místě si vybraný kus předem vyzkoušet a chvíli v něm pobýt, vestoje i vsedě. První minutu nemusíte mít extra příjemný pocit, ale vězte, že prádlo po chvilce lehce povolí a příjemně přilne k tělu.

Tak co, už se těšíte, až spolu poplujete po parketu, a všichni budou obdivovat, jak krásně se doplňujete? Jste sexy a vaše prádlo též!

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info