Shopping Fever – Sleva 25 % na celý sortiment

Počet shlédnutí: 384

Tak jako každý rok jsme se zapojili do akce Shopping Fever s módními časopisy Elle, Joy a Mariclaire, která bude probíhat od pátku 17. 4. do neděle 19. 4. Bohužel tento rok Vás vzhledem k situaci související s pandemií koronaviru a nařízení vlády Vás nebudeme moci přivítat v našich prodejnách. O akci, ale nepřijdete, připravili jsme ji pro Vás na našem e-shopu.

Shopping Fever – Sleva 25 % na celý sortiment

Navíc jsme pro všechny objednávky nad 1000 Kč určili dopravu a vrácení zcela zdarma – vše o dopravě a vrácení zdarma, ale i o bezpečném předání si můžete přečíst zde.

Jak zjistím slevový kód pro oxalisdessous.cz

Pro uplatnění slevy je nutné si stáhnout aplikaci do Vašeho chytrého telefonu pomocí systému Google play nebo App Store, poté se stačí zaregistrovat a pokud již máte kupónky zakoupené v papírové formě, tak využijete unikátní kód na přední straně knížky se slevovými nabídkami ten vložte po zaregistrování a přihlášení do aplikace a zobrazí se Vám kódy do všech e-shopů, které jsou do akce zapojeny. Detailní návod k aplikaci, stažení, registraci a vložení kódů naleznete zde, nebo nás kontaktujte na klub@oxalisdessous.cz či na +420 241 402 509.

Jak slevový kód uplatním

Je to velice jednoduché nejprve si vyberete všechny výrobky, které se Vám líbí a chcete si je objednat a poté v přesném tvaru slevový kód z aplikace vložíte v posledním kroku před souhrnem objednávky do okýnka s názvem slevový kód. V dalším kroku uvidíte při souhrnu Vaší objednávky uplatněný slevový kód a částku, kterou jste jeho uplatněním ušetřili. Poté již stačí pouze kliknout na tlačítko Dokončit objednávku a těšit se na balíček :-).

Uplatnění slevy

Proč si nemohu vyzvednout zboží na prodejně

Bohužel vzhledem k nařízení vlády musí být naše prodejny zavřené, a proto není možné vyzvedávat a Vaše zkoušet objednávky na našich prodejnách. Věříme, že se brzy toto opatření zmírní a všichni se na naše prodejny přijdete podívat. Abychom mohli každému vyjít vstříc, tak jsme zavedli dopravu i vrácení nevyhovujícího z objednávek nad 1000 Kč zdarma – více v článku zde.

Proč je pouze jeden dopravce DPD

Snažíme se Vám zajistit maximální komfort, a proto v současné době využíváme pouze jednoho dopravce, a to doručovací službu DPD, která i v této nelehké době funguje velice dobře. Navíc má výhodu několika dalších služeb: vrácení zdarma, doručení 3x, můžete si určit termín doručení případně si balíček uložit na některém z úložných míst DPD. Přečtěte si podrobnosti o službě DPD private, kterou Vám balíček pošleme.

Kdy mi má objednávka přijde

Zboží, které Vám nabízíme máme skladem a budeme Vám ho expedovat, co nejdříve. Vzhledem k počtu objednávek, které očekáváme Vás prosíme o menší strpení, ale vše bychom měli stihnout doručit v průběhu týdne od pondělí 20. 4. do pátku 24. 4. Těšíme se na Vaše objednávky :-).

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, neváhejte nás kontaktovat na klub@oxalisdessous.cz, nebo na +420 241 402 509.

Shopping Fever 2020

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info