Zima přichází, krásné prádlo zůstává

Počet shlédnutí: 705

Teplé paprsky babího léta, jež dlouho nabízely možnost provětrat prázdninový šatník, nakonec přece jen ustoupily podzimnímu chladu, mlze a dešti. Nezbývá nám, než se zas po roce zahalit do bund a kabátů. Dobrá zpráva je, že spodní prádlo má natolik výsadní postavení, že se ho proměny ročních období netýkají.

Zima přichází, krásné prádlo zůstává

S výjimkou zimních sportů, kdy přijde vhod teplé prádlo, smějí kalhotky, košilky i podprsenky zůstat pružné, přiléhavé a sexy i v těch nejkrutějších mrazech! Což ovšem neznamená, že by unikaly kreativnímu oku módních návrhářů, kteří se právě přírodou často a rádi inspirují.

Jako rozkvetlá půlnoční zahrada

Letos si z barevného ohňostroje, který podzim každoročně zažíná v korunách stromů, tvůrci módy vybrali tmavé pastelové odstíny, především zelenou a vínovou. Tyto pozoruhodné barvy, které se objevují například v aktuální kolekci značky Chantelle, vyvolávají na první pohled dojem důstojné elegance, ale zároveň naznačují, že kdesi pod povrchem dřímá hluboký oceán emocí. Je tedy jen na vás, zda se v danou chvíli rozhodnete být ledovou královnou, nebo svůdnou bohyní.

A pokud cítíte, že tyto temné odstíny odpovídají vašemu naladění, budete jistě nadšeny kolekcí Foret Lumiere, kterou připravila značka Lise Charmel. Tmavě modrá barva společně se zelenou a tmavě fialovou pomáhají vykvést vzorům čarovné zahradě s rostlinami a květy, jež na tmavnoucí večerní obloze jemně ozařuje zapadající slunce. Ať už si dopřejete košilku, top nebo župan, tento design vám dodá kouzlo půlnoční krásky, která se nebojí dát najevo svou jedinečnost.

Krajka vpředu i vzadu

Dalo by se říct, že čím méně zdobnosti skýtá skutečná podzimní a zimní příroda, tím víc si jí můžete dopřát v prádelníku. Krajka vládne světu střihů, přičemž může být jak v oblasti ramínek, tak mezi košíčky, ale najdete ji i tam, kde byste ji nečekaly. Tak třeba podprsenka Chantelle má sice hladké košíčky, zato v zadní části vás ohromí půvabným krajkovým klínem, který evidentně nemá praktickou funkci (podprsenka má osvědčené zapínání na háčky), ale tím více vynikne. Jako byste byly náhle obdařeny andělskými křídly...

Příjemná zpráva je, že co se kalhotek týče, v kurzu zůstává retro styl. Můžete si tedy v klidu obléct pohodlné vysoké kalhotky, aniž byste se musely obávat, že nejste dost trendy.

Sexy chvilky po celý rok

Jak známo, sdílená radost je dvojí radost, tak proč neobdarovat rovnou i svou drahou polovičku? Ať už u příležitosti Vánoc, nebo jen tak. Vyzkoušejte francouzskou značku Aubade, jež nabízí pánské boxerky balené v originálních designových krabičkách – netřeba zdůrazňovat, že kvalitní materiál, dokonalé zpracování a originální vzor jsou samozřejmostí.

Třešinkou na dortu nabídky Aubade je pak kolekce Boite a désir, luxusní spodní prádlo, jež kromě eroticky nabitého setu dámského prádla, boxerek a speciálních karet pro lepší představivost, zahrnuje půvabné ženské prádélko, jež spolehlivě nažhaví každého muže. Tak schválně, co se bude líbit tomu vašemu – sexy kalhotky s perlami, tanga se zdobením nebo luxusní košilka s ozdobnými třásněmi?

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info