Limitovaná kolekce od značky Aubade

Počet shlédnutí: 675

Francouzská značka Aubade se vždy domlouvá na spolupráci s věhlasnými módními návrháři, nebo umělci, kteří navrhují limitované kolekce spodního prádla, jenž přinesou vždy neopakovatelný design, a tak trochu něco navíc. V minulosti byla velice oblíbená mašličková kolekce The Bow od návrhářů Viktor&Rolf.

Limitovaná kolekce od značky Aubade

Pro novou sezónu se podařilo francouzské značce navázat spolupráci s talentovanou umělkyní Hong Wai. Společně s návrháři z Aubade se podařilo vytvořit exkluzivní, limitovanou kolekci s názvem Ecre de Chine. Kolekce od umělkyně Hong Wai má pro její tvorbu charakteristické orientální rysy a nádhernou propracovanost jednotlivých detailů, které zdobí všechny střihy podprsenek a kalhotek.

Hong Wai umělkyně tradičních stylů

Hong Wai se narodila v roce 1982 v Šanghaji a je součástí mladé generace umělců, kteří přinášejí nové trendy do umění za použití starodávných technik. Jednou z těchto technik je malování čínským inkoustem. U své tvorby si často tato umělkyně vybírá dámské oblečení, obuv, doplňky a pro tentokrát spodní prádlo. Vždy vytváří extrémně přitažlivé, ženské vzory a propracovává jednotlivé detaily tak, že dokáží podtrhnout krásu každé ženy.

Návrh kolekce Ecre de Chine

Kolekce Ecre de Chine

Unikátní design pro tuto kolekci byl vytvořen postupně. Nejdříve čínská umělkyně, žijící v Paříži, vytvořila jedinečný květinový motiv. Ten byl následně přenesen na krajku a výšivku, která zdobí jednotlivé podprsenky a kalhotky. Jako techniku si zvolila malování klasickou tuší, což je mimořádně komplikované. Nicméně sebevědomími a zároveň jemnými tahy umělkyně se docílilo úžasného výsledku. Prohlédněte si tuto unikátní kolekci a vyberte si střih, který Vám bude nejlépe sedět. 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info