Jaké spodní prádlo vybírá muž a jaké prádlo si vybere žena sama?

Počet shlédnutí: 1137

O rozdílném řešení zdánlivě stejných úkolů muži a ženami už byly popsány tisíce stran. Není proto příliš překvapivé, že k nakupování dámského spodního prádla přistupují obě pohlaví také výrazně odlišně. Co se jednomu zdá jako splnění romantických představ, může být pro druhého noční můrou.

Jaké spodní prádlo vybírá muž a jaké prádlo si vybere žena sama?

Krajkové spodní prádlo - první volba mužů

Když se muž vydává do obchodu s dámským spodním prádlem, vchází často do neprobádaného území, v němž dá průchod svým představám získaným při sledování filmů. Partnerce chce obvykle zakoupit krajkové spodní prádlo, ideálně v kombinaci s podvazkovým pásem. Může se vskutku jednat o krásný dárek, který obdarovanou potěší, je k tomu ale třeba znát správné míry. Faux pas, kdy by žena po rozbalení zjistila, že košíčky krajkové podprsenky jsou podstatně větší a krajkové kalhotky pro změnu o číslo menší, by mohlo vyústit v diskusi, která by zamýšlený romantický večer zásadně narušila. :-)

Hladké spodní prádlo - nutnost pro ženy

Ženy si také rády kupují krajkové spodní prádlo, kromě něj ale při nákupech častěji pořizují i praktičtější kousky. Hladké kalhotky a podprsenky sice na první pohled nepůsobí romanticky jako krajky, zato se hodí i pod přiléhavé oblečení. Ženy také více sledují aktuální trendy, a tak nakupují například takzvané neviditelné spodní prádlo, které najde uplatnění při nošení odhalenějších modelů.

Doporučení pro muže a ženy

Ačkoliv se muži často při nákupech upínají jen ke krajkovému spodnímu prádlu, mnoha partnerkám by jistě udělali radost i kvalitními hladkými podprsenkami a kalhotkami ke každodennímu nošení. Ženy mohou pro změnu při nákupech častěji sáhnout po krajkových kalhotkách a podprsenkách a zajistit tak, že se před partnerem ukážou v prádle dle jeho představ, které navíc perfektně padne a podtrhuje jejich přednosti.

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info