Správná velikost spodního prádla se podceňuje

Počet shlédnutí: 1152

Co se stane, pokud nosíte nesprávnou velikost spodního prádla? Naprostá většina žen nosí podprsenku, která neodpovídá skutečné velikosti jejich poprsí a obvodu hrudníku. Průzkumy v různých zemích Evropy odhalily, že 60 až alarmujících 80 procent žen nosí špatnou velikost prádla, aniž by to tušily. Nosí-li žena nevhodnou velikost podprsenky, znamená to problém nejen z hlediska estetického. Její postava nevypadá tak elegantně, jak by mohla, tvar jejího poprsí a dekoltu je neforemný a neatraktivní.

Správná velikost spodního prádla se podceňuje

Mnohem závažnější však je, že dlouhodobé nošení špatné velikosti podprsenky může vést až k nepříjemným, bolestivým a vážným zdravotním problémům. A pokud nevíte, že nosíte nesprávnou velikost podprsenky, nemůžete ani vědět, že vaše zdravotní problémy a bolesti pramení právě z tohoto důvodu.

Při koupi nové podprsenky je proto nezbytné zaměřit se jak na kvalitu spodního prádla, tak také právě na výběr správné velikosti. Tu si však umí správně určit jen velmi málo žen. V opravdu dobrém butiku specializovaném na kvalitní spodní prádlo, jako jsou např. prodejny Oxalis dessous v Praze a v Brně, se naštěstí můžete obrátit na pravidelně školený personál, který vám pomůže perfektně diagnostikovat vaší velikost. Vy se pak nemusíte obávat ani zdravotních rizik, ani estetických nedostatků způsobených špatně zvolenou podprsenkou, a nemusíte se obávat ani o své pohodlí.

Je také třeba vzít na vědomí, že nechat se přeměřit je nutné při koupi každé nové podprsenky, ne například jen jednou za rok nebo dokonce jednou za několik let. Experti ze společnosti Chantelle group – předního francouzského výrobce luxusního spodního prádla – vypozorovali, že na změnu velikosti podprsenky může mít vliv váhový úbytek nebo přírůstek už okolo 5 kilogramů. Specialistka na diagnostiku velikosti prádla z obchodu Oxalis dessous v OC Chodov říká: „Nejvíce nás mrzí, když zákaznici diagnostikujeme velikost správně, na rozdíl od prádla, které nosila doposud, a ona přesto trvá na koupi podprsenky ve špatné velikosti, protože je na ní zvyklá. Všem našim potenciálním zákaznicím proto doporučujeme seznámit se s riziky, jak zdravotními, tak estetickými, které s sebou výběr nesprávné velikosti podprsenky nese."

Jak je vidět, výběr správného spodního prádla opravdu není jednoduchý, a každá žena by mu měla věnovat velkou pozornost. V ideálním případě si nechte poradit od specialistky v některé z prodejen Oxalis dessous, kde si zároveň můžete vybrat i velmi kvalitní spodní prádlo renomovaných francouzských značek jako jsou Aubade, Chantelle, Passionata, Lise Charmel a dalších.

Podívejte se na video, kde je popsáno na co si dát při výběru správné podprsenky pozor.

Jak vybrat správnou velikost podprsenky

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info