Blíží se Vánoce překvapte svou drahou polovičku nádherným spodním prádlem

Počet shlédnutí: 1984

Období shánění Vánočních dárků je tu a s ním i čas, kdy si nejeden muž bude lámat hlavu s tím, jak překvapit svou drahou polovičku perfektně padnoucím kouskem spodního prádla. Naštěstí tu máme pro pány hned několik osvědčených tipů, které jim splnění úkolu usnadní!

Blíží se Vánoce překvapte svou drahou polovičku nádherným spodním prádlem

Jak zjistit velikost spodního prádla?

Zjistit velikost spodního prádla Vaší drahé polovičky je základním bodem, který je třeba splnit. Jak na to? Nejjednodušší možností je zavítání do šatní skříně a opsání velikosti z cedulek. Pokud jsou ale cedulky například odstřižené, můžete sáhnout po metru a zapsat si naměřené rozměry. Lepší ale bude, pokud si nenápadně kousek prádla vypůjčíte a zajdete s ním do obchodu. Zkušení prodavači Vám poradí a pomohou vybrat tu správnou velikost na základě oblíbeného kousku spodního prádla Vaší paní. Pakliže Vám tento způsob zní nudně, můžete zvolit dobrodružnější metodu. Zkuste přeměřit přímo dolní a horní obvod hrudníku Vaší spící polovičky. :-)

Pokud pro Vás ani jedna z výše zmíněných metod nepřipadá v úvahu, nevěšte hlavu. Snadná alternativa spočívá v zakoupení noční košilky či župánku. V tomto případě totiž podstatně jednodušeji odhadnete správnou velikost, aniž byste museli znát přesné míry.

Udělá Vaší partnerce radost krajkové spodní prádlo?

Ať už se rozhodnete pro koupi podprsenky a kalhotek či župánku s noční košilkou, rozmyslete si jednu základní věc. Chcete udělat radost spíše sobě, nebo své drahé polovičce? Mnoho mužů sáhne instinktivně po krajkovém prádle či podvazkovém pásu, ale následně se potýkají s rozčarováním při rozbalování dárku. Vyhněte se této situaci a zamyslete se nad tím, co Vaši drahou polovičku opravdu potěší.

Některé ženy ocení hedvábný župan, jiné luxusní spodní prádlo. Prakticky založeným dámám udělá radost hladké spodní prádlo a neviditelné podprsenky, z nichž se budou moci radovat při každodenním nošení. Váháte-li, nebojte se zajít do obchodu a poradit se. Rozhodně nebudete jediným mužem, který se v předvánočním období vydá pro radu do prodejny s dámským spodním prádlem. :-)

Načerpejte inspiraci a zjistěte, co určitě potěší

Nový díl pořadu Prádlo mánie je vánoční speciál, který dokáže pomoci muži s výběrem vánočního dárku, který každou ženu určitě potěší. Přehrajte si celý díl a vyberte si z našeho širokého sortimentu. Navíc nezapomínejte, že můžete soutěžit o voucher v hodnotě 2000 Kč v každém díle na našem Facebooku.

Soutěž s tímto dílem uzavřena. Vítězem se stává Barbora Tetková, gratulujeme.

Vyberte krásný vánoční dárek

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info