Aubade – okouzlující spodní prádlo

Počet shlédnutí: 1259

Francouzská módní značka Aubade se řadí mezi celosvětově známé výrobce luxusního spodního prádla. A není se také čemu divit, již od 50. let 20. století vyrábí okouzlující kalhotky, podprsenky a doplňky, ale také udává směr celému odvětví návrhářství spodního prádla.

Aubade – okouzlující spodní prádlo

První barevně sladěné spodní prádlo

Když korzety odvál čas, objevil se nový trh pro dámské spodní prádlo, kde mohl být namísto fyzické opory kladen důraz na svůdnost a eleganci. Značka Aubade získala silnou pozici na trhu v 60. letech 20. století díky jednoduchému kroku, začala jako první nabízet kalhotky a podprsenky v jednotném barevném tónu. Vše doplnila i zábavnou a hravou marketingovou kampaní, která oslovila mnoho žen.

Vynálezce tang

S inovacemi pokračovali v módním domě Aubade i v 70. letech. Tehdy na trh uvedli jako první podprsenku bez ramínek i podprsenku se zapínáním na přední straně. Cílem bylo nabídnout ženám prádlo, které ocení nejen ony samy, ale i jejich partneři. V 80. letech návrháři sbírali inspiraci ve světě tance. Výsledkem bylo další inovativní prádlo z dílny Aubade, první tanga. Ve stejném období bylo do nabídky zařazeno i pánské spodní prádlo.

Svůdné a nadčasové spodní prádlo

90. léta byla ve znamení svůdnosti. Aubade se zaměřovala na propagaci nadčasového černého a bílého spodního prádla. Klíčem bylo nabídnout kousky, které jsou pohodlné a zároveň svůdné. Vstup do nového tisíciletí oslavila světově známá značka Aubade uvedením kolekce plavek. Dámy měly příležitost nakoupit ve specializovaných prodejnách nejen kalhotky, podprsenky a plavky, ale také punčochy a domácí oděvy.

V roce 2013 došlo k dalšímu rozšíření nabídky, neboť byl na trh uveden parfém Aubade. Značka se v současnosti zaměřuje i na sexy módu, kterou ocení pánové i dámy. Věhlas získala například díky kolekcim Entrevue Secréte a Malé Sanglé nabízející spodní prádlo, které páry ocení během romantických her, ale dokáže zároveň obohatit Váš outfit při každodenním nošení.

Vzhledem k bohaté minulosti značky Aubade, která udávala v průběhu desetiletí mnohokrát trend v módním odvětví, je pravděpodobné, že se i v budoucnosti v její nabídce objeví novátorské kousky. Nezapomeňte tedy sledovat její nabídku a vězte, že nebudete zklamané.

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info