Aubade – okouzlující spodní prádlo

Počet shlédnutí: 382

Francouzská módní značka Aubade se řadí mezi celosvětově známé výrobce luxusního spodního prádla. A není se také čemu divit, již od 50. let 20. století vyrábí okouzlující kalhotky, podprsenky a doplňky, ale také udává směr celému odvětví návrhářství spodního prádla.

První barevně sladěné spodní prádlo

Když korzety odvál čas, objevil se nový trh pro dámské spodní prádlo, kde mohl být namísto fyzické opory kladen důraz na svůdnost a eleganci. Značka Aubade získala silnou pozici na trhu v 60. letech 20. století díky jednoduchému kroku, začala jako první nabízet kalhotky a podprsenky v jednotném barevném tónu. Vše doplnila i zábavnou a hravou marketingovou kampaní, která oslovila mnoho žen.

Vynálezce tang

S inovacemi pokračovali v módním domě Aubade i v 70. letech. Tehdy na trh uvedli jako první podprsenku bez ramínek i podprsenku se zapínáním na přední straně. Cílem bylo nabídnout ženám prádlo, které ocení nejen ony samy, ale i jejich partneři. V 80. letech návrháři sbírali inspiraci ve světě tance. Výsledkem bylo další inovativní prádlo z dílny Aubade, první tanga. Ve stejném období bylo do nabídky zařazeno i pánské spodní prádlo.

Svůdné a nadčasové spodní prádlo

90. léta byla ve znamení svůdnosti. Aubade se zaměřovala na propagaci nadčasového černého a bílého spodního prádla. Klíčem bylo nabídnout kousky, které jsou pohodlné a zároveň svůdné. Vstup do nového tisíciletí oslavila světově známá značka Aubade uvedením kolekce plavek. Dámy měly příležitost nakoupit ve specializovaných prodejnách nejen kalhotky, podprsenky a plavky, ale také punčochy a domácí oděvy.

V roce 2013 došlo k dalšímu rozšíření nabídky, neboť byl na trh uveden parfém Aubade. Značka se v současnosti zaměřuje i na sexy módu, kterou ocení pánové i dámy. Věhlas získala například díky kolekcim Entrevue Secréte a Malé Sanglé nabízející spodní prádlo, které páry ocení během romantických her, ale dokáže zároveň obohatit Váš outfit při každodenním nošení.

Vzhledem k bohaté minulosti značky Aubade, která udávala v průběhu desetiletí mnohokrát trend v módním odvětví, je pravděpodobné, že se i v budoucnosti v její nabídce objeví novátorské kousky. Nezapomeňte tedy sledovat její nabídku a vězte, že nebudete zklamané.

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení