Spodní prádlo za skvělé ceny

Oxalis dessous: Vyprodáváme sklady

Připravili jsme pro Vás jedinečnou příležitost, která probíhá na všech našich prodejnách. Vyprodáváme náš velký sklad a Vy si můžete vybrat ze starších kolekcí, které jsou za nevídané ceny se slevou, až 80%...

Jaké značky pro Vás budou připravené?

Starší kolekce od všech Vámi nejoblíbenějších značek Chantelle, Passionata, Aubade, Lise Charmel, Antigel, Antinea a Barbara. Navíc bude na našich prodejnách k zakoupení noční sortiment a to i včetně županů od značky Ringella a velice oblíbené funkční spodní prádlo a pánský sortiment od portugalské značky Impetus.

Bude z čeho vybírat?

Určitě ano, sortiment bude široký, ale jelikož se jedná o největší výprodej v dějinách Oxalis dessous, tak nenechávejte své nákupy na poslední chvíli a přijďte si vybrat včas. Zájem bude jiště veliky, ale my se budeme snažit, aby se na každého dostalo.

Kde bude tato skvělá akce probíhat?

Na všech našich prodejnách naleznete nejen dominantní značky ale i další sortiment, který je pro dannou prodejnu unikátní a typický. Například španělskou značku Selmark a italské spodní prádlo Lormar. Navštivte svou oblíbenou prodejnu a my Vám rádi představíme všechny slevy ve Vaší velikosti.

 

Těšíme se na Vás na našich prodejnách! 

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info