Luxusní francouzské spodní prádlo

Luxusní francouzské spodní prádlo

Naše společnost Oxalis dessous se zabývá od roku 1994 provozováním specializovaných prodejen s dámským spodním prádlem, nočním prádlem a plavkami. Zaměřujeme se zejména na prodej luxusního francouzského prádla světoznámých značek:

  • Aubade
  • Chantelle
  • Passionata
  • Lise Charmel
  • Antinéa

Se svou stávající sítí maloobchodních prodejen jsme největšími prodejci luxusního francouzského spodního prádla v České republice. V roce 2016 jsme se svým internetovým obchodem www.oxalisdessous.sk expandovali na Slovensko a těšíme se, že se zde brzy budeme setkávat i v kamenné prodejně.
Velký důraz klademe na odbornost personálu prodejen. Asistentky prodeje absolvují pravidelná školení a prezentace jednotlivých značek, proto mohou odborně poradit zákazníkům při výběru zboží a konkrétních velikostí. Sortiment nabízeného zboží přizpůsobujeme skladbě obchodů v konkrétních projektech. Prodejny nabízí doplňkově italské spodní prádlo a pánské prádlo.
Naše společnost Oxalis dessous zastupuje v České republice a na Slovensku přední výrobce francouzského spodního prádla firmu Chantelle, Passionata a Aubade.
 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info