Doprava stejný den – spouštíme novou službu

Počet shlédnutí: 192

Dopravci jsou v současné době přetížení a může se stát, že doba doručení se může prodloužit. Rozhodli jsme se proto spustit novou službu s doručením ten samý den. Navíc budeme rozvážet pro Vaší maximální spokojenost také o víkendech, aby se k Vám Vaše objednávky dostaly, co nejdříve.

Jak službu objednat

Službu jsme spustili pro oblast Prahy, stačí tedy zvolit při objednávání v košíku jako doručovací adresu, kteroukoliv část Prahy a následně v dalším kroku vybrat „Doručení stejný den-Praha" zboží Vám následně prioritně připravíme a doručíme ten samý den. Pro jistotu doručení ten samý den je nutné zboží objednat do 15:00 hodin. Pokud objednáte po této hodině, tak se k Vám zboží dostane naší dopravou den následující. Budeme Vás ovšem o termínu doručení informovat a domluvíme se s Vámi na předání. Na tuto službu se nevztahuje doprava zdarma a služba je zpoplatněna částkou 125 Kč, která je Vám automaticky započítána k hodnotě Vaší objednávky.

Doručení ten samý den

Platba při využití služby

Abychom mohli objednávku, co nejdříve připravit a předávka zboží byla v tomto období co nejméně riziková pro Vás i pro naše doručovatele, tak Vás poprosíme o platbu kartou přes internetovou platební bránu do předu. V možnostech je také platba na náš bankovní účet, ale v tomto případě Vám budeme zboží doručovat v den připsání platby na náš účet.

Mohu si zvolit termín doručení

Po obdržení objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovat abychom si s Vámi domluvili termín doručení, který se Vám bude nejvíce hodit. Objednávky budou naši kurýři doručovat vždy od 16–22 hodiny. Možný je po domluvě případně i jiný termín.

Kdo mi zboží doručí a bude předání bezpečné

Dopravu budou zajišťovat zaměstnanci naší společnosti, kteří využívají pro maximální ochranu Vás i jich respirátor třídy FF2. Vás také poprosíme o využívání roušky v průběhu celého předání. Při příjezdu na doručovací adresu Vás bude kurýr kontaktovat a předá Vám balíček s Vaší objednávkou. Během telefonátu se můžete také domluvit na bezkontaktním předání, kdy Vám kurýr připraví balíček ke dveřím a bezpečné vzdáleností počká, až si balíček vyzvednete.

Zajímají Vás ještě další informace, neváhejte nás kontaktovat na našim e-mailu klub@oxalisdessous.cz.

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info