Naše prodejny jsou znovu otevřené

Počet shlédnutí: 420

Všechny naše prodejny jsou pro Vás od 11. 5. opět otevřené a Vy může spodní prádlo, plavky a další krásný sortiment opět vyzkoušet také v kabinkách s odbornou pomocí našeho skvělého personálu. Navíc je pro Vás vše připraveno pro maximální pohodlí a zároveň i Vaši bezpečnost, vzhledem k situaci, která panuje.

Naše prodejny jsou znovu otevřené

Připravili jsme pro Vás jednorázové rukavice a dezinfekci, kterou můžete volně použít při vstupu do naší prodejny a kdykoliv během Vaší návštěvy. Naše asistentky prodeje mají ochranné pomůcky také, není proto důvod obávat se návštěvy.

Obnovili jsme také možnost vyzvednutí Vašich objednávek z e-shopu na našich prodejnách. Stačí si jen vybrat zboží na internetu, které se Vám líbí a poté si ho můžete prohlédnout na našich prodejnách. Platíte, až po vyzkoušení a při převzetí pouze to zboží, které si nakonec na místě vyberete.

Za dobu, co byly naše prodejny zavřené jsme přinesli několik drobných vylepšení, a především přišla další vlna novinek ze spodního prádla, plavek i dalších doplňků od Vašich oblíbených značek Chantelle, Passionata, AubadeLise Charmel a dalších. Přijďte si udělat radost, už se na Vás velice těšíme.

Tým Oxalis dessous :-)

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info