Naše nová prodejna aneb jak se staví sen

Počet shlédnutí: 277

Na přelomu srpna a září jsme pro Vás otevřeli novou prodejnu v centru Prahy, konkrétně v Paláci Adria na Národní třídě 36/40. Před touto radostnou událostí na nás čekala velká výzva a to v podobě, jak bude naše prodejna vypadat.

Při první návštěvě potencionálních prostor pro naší novou prodejnu bylo zřejmé, že se budeme snažit skloubit design naší prodejny s krásným Palácem Adria, kde jsou dominantou mosazné prvký a smetanové mramorové obklady. Protože jsme chtěli otevřít, co možná nejdříve, tak bylo času málo a chvílemi jsme si všichni, kdo se na otevření nové prodejny podíleli připadli, jak v populárním pořadu Jak se staví sen.

Prodejnu jsme přebírali po provozovateli, který se zabýval prodejem kufrů a kabelek, takže nepotřeboval zkušební a celkově to se stavem prostor nebylo nejlepší a proto jsme se rozhodli začít pěkně od podlahy. No řekněte sami, nová podlaha byla prostě nutnost.

Jednotlivé výstavní a úložné moduly byly navrženy s dominantními mosaznými prvky, tak aby byly v souladu s budovou a s masivními rámy výloh. Když se začal vyrábět nábytek a vše postupovalo podle plánu začali jsme věřit, že datum otevření stihneme a mohli jsme začít vybírat umístění pro jednotlivé kolekce Vašich oblíbených značek Chantelle, Passionata, Aubade a Lise Charmel.

Palác Adria nabízí velké výstavní plochy a byla pro nás opravdová výzva vyvořit design, který by byl v souladu s historickou budovou a zároveň podtrhnul krásné vizuály, které mají jednotlivé francouzské značky. Rozhodli jsme se pro využití všech výloh i výstavního obouku, který je naproti vstupu do kavárny. Dominantní je výloha, která je největší a zároveň viditělná z Národní třídy. Nápady vznikali s tužkou a papírem a postupně se stávali skutečností. Podívejte se, jak se nám vše povedlo.

Výstava v pasážiVýstavní oblouk

 

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení