Jak vybrat tu pravou sportovní podprsenku

Počet shlédnutí: 1378

Zdravý životní styl v sobě snoubí dostatek spánku, kvalitní stravu, a především dostatek pohybu. Ten je pro mnoho z nás nutností, ale také radostí a odpočinkem. Každá žena chce při sportu vypadat dobře a zároveň se cítit pohodlně. To dokáže zajistit sportovní podprsenka, která musí být nedílnou součástí Vašeho šatníku.

Jak vybrat tu pravou sportovní podprsenku

Opora je důležitá

Pro každou velikost, ale také druh sportu se hodí jiná opora. Cvičíte ráda jógu? Nebo spíše běháte, či skáčete přes švihadlo. Vidíte také, že jedna sportovní podprsenka vše neobsáhne. Máte naprostou pravdu. U klidných sportů a menších velikosti si vystačíte s minimální oporou, čím větší je ovšem Vaše velikost a u sportu důležitá dynamika tím větší oporu pro Vaše pohodlí budete potřebovat.

Jakou vybrat velikost

Velikost by měla odpovídat Vaší standardní velikosti u spodního prádla Vaší oblíbené značky. Velkým mýtem je to, že čím větší potřebujete oporu při dynamických sportech, tím menší by měla být Vaše velikost, aby vše drželo, jak má. To samozřejmě není pravda a kvalitní sportovní podprsenky by se měly vyrábět vždy s více druhy opor, aby Vaše velikost mohla odpovídat a Vy jste měla zajištěný komfort při sportování.

Druhy sportovních podprsenek

Vše se točí právě kolem několikrát zmiňované opory. Francouzská značka Chantelle Vám proto nabízí hned tři úrovně. Vyrábí proto jedny z nejkvalitnější sportovních podprsenek, které můžete na trhu nalézt.

  • Malá opora: pro malou intenzitu pohybu a menší velikosti. Podprsenka je bez výztuže a bez kostic. Prohlédnout: sportovní podprsenka s malou oporou.
  • Střední opora: pro střední intenzitu pohybu a všechny velikosti. Podprsenka je bez kostic, ale s mírnou výztuží. Prohlédnout: sportovní podprsenka se střední oporou.
  • Velká opora: vhodná pro větší intenzitu pohybu a všechny velikosti. Podprsenka má kostice a vyztuž, abyste měla při sportu maximální komfort. U těchto sportovních podprsenek není problém ani s velikostí košíčku G. Prohlédnout: sportovní podprsenka s velkou oporou.

Doplňte svůj styl

Sportovní podprsenka Vám v první řadě zajistí pohodlí, doplní Váš styl a celkový outfit. Proto značka Chantelle své modely vyrábí v různých barevných kombinacích a designech. Váš celkový vzhled pak dokáží podtrhnout sportovní legíny od stejné značky, které dbají na potřeby každé moderní aktivně založené ženy. Oblékněte si sportovní sortiment od francouzské značky Chantelle a začněte si plnit své sportovní sny.

Prohlédněte si video a vyberte si tu svou

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info