Do Plavek! Buďte stylová, jako Francouzky

Počet shlédnutí: 704

Obchody začínají pomalu zaplavovat letní kousky a to nevyhnutelně znamená jediné – ať už se chystáte k moři, nebo budete trávit letní dovolenou v našich končinách, je nejvyšší čas vybrat si plavky pro tuto sezónu.

Do Plavek! Buďte stylová, jako Francouzky

Podobně jako u spodního prádla, i u plavek se nevyplatí dělat kompromisy u kvality a zpracování. Inspirujte se u stylových a za každých okolností šik Francouzek, které umí skloubit módní trendy s perfektně padnoucími střihy a pohodlím.

Co nám předpovídají trendy

Zajímá vás, jaké budou letos trendy v plavkách? Podobně jako u jiné módy, prim bude hrát návrat do minulosti a retro, které ještě stále nevyčerpalo svůj potenciál. Pokud máte Instagram, pak jste pravděpodobně neminuli plážový look a la 80. léta, kdy se nosil vysoko posazený a vykrojený spodek a poměrně decentní vršek s širokými ramínky nebo bez. Společně s typickými vzory, jako jsou proužky, kostičky a vintage florální motivy jde o neobyčejně efektní kombinaci. Osmdesátky byly ale také o odvážně vykrojených jednodílných plavkách, které odhalují boky a tím zdůrazňují smyslnost ženských křivek. Letos nešlápnete vedle ani s devadesátkovými prvky – nebojte se výraznějších romantických prvků, jako jsou volány a mašle. V kombinaci s decentními střihy a cudnějšími výkroji módní faux pas neuděláte.

Esence francouzského vkusu a šarmu

Módní trendy jsou jedna věc, individuální postava a tvary věc druhá. Pomíjivé trendy by rozhodně neměly být rozhodujícím kritériem, podle kterého si plavky vybírat. Důležité je respektovat svoji postavu, zaměřit se na padnoucí střih, kvalitní materiál a vybraným modelem zdůraznit přednosti, zatímco nedostatky zůstanou spolehlivě maskovány. A jestli je někdo na vkus, uměřenost a styl skutečným odborníkem, pak jsou to francouzské ženy, jejichž šarm a elegance jsou proslulé po celém světě.

Pokud jde o módu a styl, francouzské módní ikony mají všechno dokonale zvládnuté. Nepropadají bezhlavě a slepě módnímu diktátu a nechávají si prostor pro to, co sluší jim a v čem vynikne jejich ženství a krása. Častokrát nastolí vlastní trendy, které se v důsledku stávají globálními. V naší nabídce naleznete plavky světoznámých francouzských značek Aubade, Lise CharmelAntigel a Chantelle, které podtrhnou Váš vlastní osobitý styl. Všechny spojuje to, že jsou ušité z nejkvalitnějších materiálů a při správné údržbě mají velmi dlouhou životnost.

Nehledě na populární trendy kdekoli po světě, u Francouzek nejvíce boduje minimalismus s nádechem retra. Jednoduché střihy a základní barvy, často v kombinaci s plastovými kroužky nebo výrazným šněrováním, a ze vzorů jsou to nesmrtelné puntíky či jemné květy. Zkuste se inspirovat a místo módních výstřelků zkombinovaných na sílu jděte uměřenou zlatou cestou s kapkou rafinované ženskosti a šik elegance.

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info