V podvazcích na rande i do práce

Počet shlédnutí: 3020

V podvazcích na rande i do práce Je možné, že slovo „podvazky“ je pro vás synonymem dráždivé erotické propriety, jejíž místo je v ložnici. Chyba lávky! Ne že by se podvazky nehodily, hodláte-li se proměnit v bohyni a pokoušet mužskou fantazii. Ale věřte, že mohou skvěle sloužit i v běžném životě.

Zpět na příspěvek Nový komentář

Komentáře

V podvazcích do práce

Libuše K., 16.07.2020 17:56:00

Nosím velmi často sukně a pracuji v kanceláři. Zvykla jsem si nosit za chladného počasí místo punčocháčů punčochy. Samodržící mi nevyhovují, několikrát mě zradily, neboť nečekaně se mi punčocha sjela a byl z toho docela trapas. Zaručeným řešením jsou podvazky. Jde jen si trochu zvyknout a zjistíte že je to velmi pohodlné, praktické, levné a zdravé. Jediné, co je třeba dávat si více pozor na sukni a nenosit jí příliš krátkou. Spolehlivá a elegantní délka je kousek nad kolena a punčochy mít delší nad polovinu stehen. Podvazky doporučuji všem ženám které nosí sukně.

Léta nenosím nic jiného než punčoch...

Libuše K., 17.01.2021 14:56:33

Léta nenosím nic jiného než punčochy s podvazky, punčocháče vůbec nekupuji.A to nosím sukně denně do práce. Jak si na punčochy zvyknete, oblíbíte si je. Přes delší oblékání mají spoustu výhod, jsou pohodlnější, hodí se např. do kanceláře, kde je teplo. Kvalitní pás vám zaručí, že celý den si nic nebudete povytahovat, punčocháče mi pořád lezly, na WC se musely celé znova vytáhnout, často i rozepnout sukni, protože mi končily nad pasem. S punčochami je vše jednodušší, zdravější. Není pravda, že je to za chladu o nastydnutí. Stačí delší kabát a kozačky. Určitě nemám problémy s intimními infekcemi.

Re: Léta nenosím nic jiného než punčoch...

Tým Oxalis Dessous, 18.01.2021 12:01:08

Dobrý den, paní Libuše, moc děkujeme za Vaší zkušenost a potvrzení našich informací z článku. Mějte se krásně a sledujte nadále náš blog a novinky, Tým Oxalis dessous

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info